Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 180564 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Souřadnice: | 50°32*41*N,15°18*30*E |
PSČ: | 512 52 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/07/25 | Letohrad - Orlice | EXČR | 17,15 | 8 | 0 | ||
2020/07/25 | Areál Orlice | VČHL | 17,15 | 8 | 0 | ||
2020/09/20 | Kosmonosy | JL | 17,46 | 2 | 9 | ||
2020/08/15 | Košťálov | JL | 17,55 | 3 | 8 | ||
2020/09/26 | Benešov u Semil | JL | 17,70 | 1 | 10 | ||
2020/08/29 | Pšánky | EXČR | 17,71 | 8 | 0 | ||
2020/09/05 | Jirkov | JL | 17,94 | 3 | 8 | ||
2020/07/26 | Letohrad - Kunčice | EXČR | 17,95 | 10 | 0 | ||
2020/07/26 | Areál Kunčice | VČHL | 17,95 | 6 | 0 | ||
2020/09/12 | Jeřmanice | FNC | 17,96 | 1 | 8 | ||
2020/07/11 | Dubenec | JL | 18,00 | 4 | 7 | ||
2020/09/13 | Radimovice | JL | 18,12 | 5 | 6 | ||
2020/08/22 | Bukovno | FNC | 18,16 | 1 | 8 | ||
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť) | FNC | 18,74 | 2 | 7 | ||
2020/07/11 | Hasičský areál Dubenec | VČHL | 19,97 | 5 | 0 | ||
2020/09/19 | Malá Skála | JL | 20,31 | 10 | 1 | ||
2020/08/08 | Břehy | JL | 20,50 | 8 | 3 | ||
2020/09/06 | Dneboh | JL | 25,28 | 14 | 0 | ||
2020/08/15 | Dalešice | FNC | 30,12 | 7 | 2 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
15. místo FNC 20143. místo PKL 201714. místo JL 201715. místo FNC 20173. místo PKL 201811. místo JL 201820. místo JL 201911. místo JL 20196. místo FNC 20193. místo PKL 20193. místo JL 20201. místo FNC 2020
Extraliga ČR
Tým: Veselá , nejlepěí čas: 17,95 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Extraliga ČR
Tým: Veselá , nejlepěí čas: 17,15 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire night cup
Tým: Veselá , nejlepěí čas: 17,96 Útok,sklopka 2xB široké, body: 25 počet výsledků: 4x
Jizerská liga
Tým: Veselá , nejlepěí čas: 17,46 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 52 počet výsledků: 9x
Východočeská hasičská liga
Tým: Veselá , nejlepěí čas: 17,15 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 3x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2020
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2020/07/11 | Dubenec, JL Dubenec | 9 | |
2020/07/11 | Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020 | 9 | |
2020/07/25 | Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 21 | |
2020/07/26 | Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 21 | |
2020/08/08 | Břehy, Pojizerský pohár Břehy | 10 | |
2020/08/15 | Košťálov, Košťálovský pohár | 10 | |
2020/08/15 | Dalešice, Dalešice | 4 | |
2020/08/22 | Bukovno, Bukovno | 4 | |
2020/08/29 | Pšánky, O pohár Pšánky | 22 | |
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | 4 | |
2020/09/05 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 15 | |
2020/09/06 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 15 | |
2020/09/12 | Jeřmanice, Jeřmanice | 5 | |
2020/09/13 | Radimovice, Sychrovský pohár | 12 | |
2020/09/19 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 7 | |
2020/09/20 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 4 | |
2020/09/26 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 5 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře